עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני הוא סגנון עיצוב המתאים לאנשים המעוניינים להתאים לביתם או משרד מראה בורגני ויוקרתי. סגנון זה הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות ומתאפיין בקווים גיאומטריים המותאמים לחלל החדר ומעניקים לו מראה נקי ומינימליסטי. שירן דדיה ומתמחה בעיצוב ופיתוח חללים מודרניים ויוקרתיים , זאת תוך שמירה על  סגנונו האישי של הלקוח ומתן דגש על פונקציונליות בין אם בתאורה או בריהוט.

מאפייני עיצוב הפנים המודרני

כאמור, עיצוב פנים מודרני מעניק מראה עדכני ומרשים. סוד הקסם שלו הוא למעשה בכל אותם פרטים קטנים ואלמנטים עיצוביים המרכיבים את המכלול השלם:

  • פונקציונליות ופשטות- ישנה העדפה בשימוש באלמנטים פשוטים שלא כוללים דוגמאות רבות או קישוטים היכולים ליצור עומס על הקירות. הדגש הוא על מינימליזם ועיצוב המאפשר פונקציונליות בכל פינה בחדר.
  • שילוב אמצעים טכנולוגיים- שילוב של מכשירים טכנולוגיים משוכללים ומערכות בית חכם תומכות ברעיון של פונקציונליות קלה בחיי היומיום ומוסיפות אלמנטים עתידניים לעיצוב.
  • צבעים מאופקים- העיצוב מתבסס על שימוש בגווני שחור, לבן ואפור. הצבעים יהיו מאופקים וחד גוניים, כשפה ושם תתיכן תוספת של אדום, צבע המשתלב מצוין עם צבעים קרים המאפיינים עיצוב מודרני.
  • חומרי העיצוב- מתאפיינים בשילוב של חומרים המשדרים סולידיות כמו מתכת בצורה הטבעית וזכוכית. לעיתים ישנו שילוב של אלמנטים טבעיים יותר כמו אבן ועץ. זאת כמובן יש לבצע בחיבור מושכל על מנת לשמור על עיצוב איכותי ומאופק.
  • עיצוב תאורה- עיצוב נכון של התאורה צריך להתבצע בשלבי התכנון הראשוניים. נעשה מאמץ לשמור על גופי התאורה מוסתרים על מנת לשמור על קווים נקיים בעיצוב החלל, יחד עם שימוש במוקדי תאורה מיוחדים על מנת ליצור את האווירה הדרושה לכם לאורך כל שעות היום או הלילה.

תהליך עיצוב קפדני

סגנון עיצוב זה אינו מסתכם רק ביופי אלא נותן מענה פונקציונלי לחלל משרדי כמו גם לבית פרטי. זכרו כי חלק מהעבודה המקצועית של מעצב פנים בעל ניסיון הוא להתאים את הסגנון המבוקש לחזון שלכם ולאופי שאתם מעוניינים להעניק למקום. כל זאת במסגרת התקציב אשר תציבו למטרת העיצוב מחדש.

עיצוב פנים מודרני

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון