עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה הוא תחום אשר צובר תאוצה ופופולריות בכל רחבי הארץ. בין אם בבית פרטי או דירה בבניין קומות, עיצוב נכון יכול לשדר קלאסיות יוקרתית על זמנית. תפקידה של מעצבת פנים המתמחה בעיצוב יוקרתי כמו שירן דדיה, הוא בהבנת שגרת יומם של לקוחותיה, מה סגנונם האישי וכיצד הם מדמיינים את חייהם וביתם היוקרתי והמעוצב לאחר השיפוץ.

 

דגשים לעיצוב דירות יוקרתי

  • מטבח- תכנון מטבח זו משימה לא פשוטה. עיצוב נכון של המטבח יהפוך אותו למקום פרקטי ואסטטי בו זמנית. בין השיקולים החשובים בעת עיצוב המטבח יש לקחת בחשבון את נראות של מרכיביו כלפי החלל החיצוני- הסתרה של בלגן פוטנציאלי כמו כיור עם כלים מלוכלכים או מקרר גדול. זכרו כי המטבח חייב להיות מעוצב בצורה פרקטית המתאימה לסגנון החיים שלכם. משטח עבודה נוח וארונות נגישים לעבודה בנוחות מירבית.
  • אמבטיה- האתגר בעיצוב חדרי השירותים והאמבטיה הוא במיזוג האלמנטים הפרקטיים יחד עם יצירה של חלל אסטטי שנעים לשהות בו. אלמנטים שונים בעיצוב הפנים של חדרי האמבטיה התקדמו רבות בשנים האחרונות. כך שכיום ישנו שימוש רב בקרמיקות ופסיפסים לצד עיצובים אקסקלוסיביים של אסלות וכיורים.
  • תאורה נכונה- עיצוב תאורה בצורה נכונה נחשב בגדר אומנות. לתאורה יש כוח להדגיש אלמנטים עיצוביים, ליצור תחושה של חלל גדול יותר ואף ליצור אווירה מתאימה. תכנון מערך התאורה בדירה הוא צעד חשוב שיש לדון עליו עוד בשלבים המוקדמים של תכנון הדירה, זאת כיוון שהוא דורג שם הנחת תשתיות מתאימות ללא צורך בתיקונים נוספים לאחר מועד. ניתן לשלב סוגי תאורה שונים וחשוב לקחת בחשבון את האור הטבעי אשר יכול גם לחסוך בעלויות החשמל במהלך היום.

 

נוחות לצד סגנון יוקרתי

הקונספט המוביל בעיצוב דירות יוקרה הוא הנוחות. על מנת להקנות לבית מראה יוקרתי יש צורך לשים דגש כל הפרטים הקטנים, הריהוט לדוגמא. בחירת ריהוט מוקפדת תשווה לבית מראה מכובד תוך שמירה על קווים נקיים ואורבניים אשר עונים על הצרכים הפונקציונליים שלכם. גם שילוב מערכות טכנולוגיות, תחת מגבלות תקציב, יעניקו לדירה אפקט מושלם של יוקרה לצד יעילות.

עיצוב דירות יוקרה

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון