עיצוב בתים פרטיים

כיום, עיצוב בתים פרטיים אינו חייב להיות מטלה מייגעת איתה תאלצו להתמודד לבד. הגשמת חלום בעיצוב הבית המושלם נמצא במרחק נגיעה בעזרתה של מעצבת הפנים שירן דדיה. ניסיון רב בתחום, יצירתיות ותקשורת אישית עם הלקוח הם חלק מאבני היסוד עליהם תוכלו ליצור שיתוף פעולה ויחד לבנות את בית חלומותיכם. עברו על תיק העבודות על מנת להתרשם מהסגנונות השונים מהם תוכלו לקבל השראה לעיצוב ביתכם.

דגשים חשובים בעיצוב בתים פרטיים

סגנון אישי ייחודי- הצעד הראשון בעיצוב הבית הוא לבחור את הקונספט העיצובי אשר יקנה לבית מראה חדש, מרענן ויתאים לחזון של דייריו. בין אם זה סגנון מודרני ונקי, יוקרתי או אף כפרי, הרי שזה תלוי רק בדיירי הבית ותשוקתם לסגנון מסוים. במידה ואתם לא יודעים לאיזה כיוון לפנות כרגע, תפקידה של המעצבת כאן יהיה גם להציע לכם מגוון אופציות וסגנונות עיצוב שונים.

ניצול נכון של המרחב– על מנת שהבית יראה גדול ומרווח, חלל הבית חייב להיות מנוצל באופן מרבי. תכנון מוקדם של פריסת החדרים והריהוט אשר יעצב את הבית חיוני למטרה זו. שימו לב כי אתם משאירים מקום לדברים החשובים לכם, פינת קריאה, מקום לפסנתר או כל אלמנט אחר שחשוב לכם לפנות לו מקום.

מחשבה לעתיד- זכרו כי הבית ישמש אתכם לשנים רבים. כך שבמידה ואתם מתכננים את הרחבת המשפחה וודאו כי יהיה חדר ילדים עתידי. כמו כן, חשוב לוודא כי גם במקרה ותבצעו שינויים עיצוביים קלים בעתיד, הבית שלכם יהיה מוכן לשאת בנטל ללא צורך נוסף בשבירת קירות.

מתחדשים ומתפנקים

תהליך בנית בית חדש או עיצוב מחדש הינו תהליך מרגש ומלחיץ בו זמנית. כולנו רוצים את העיצוב המוצלח ביותר שיתאים לאופי שלנו וישרה אווירה נינוחה על דיירי ואורחי הבית. בעת עבודה עם מעצבת פנים, זכרו כי תפקידה הוא לעזור לכם! מעצבת הפנים היא אשת מקצוע עם ניסיון ויכולת להפוך את החזון האישי שלכם למציאות, זאת תוך התחשבות בפרטים הקטנים שהעיצוב דורש ומגבלות שונות כמו גודל הבית ומגבלות התקציב אשר אתם מעמידים למטרת העיצוב מהחדש.

עיצוב בתים פרטיים

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון