אודות

"איך תרגישו כשתכנסו לבית חלומותיכם ? תראו לנגד עיניכם חלל מזמין המשדר פאר ויוקרה? עיצוב קלאסי המשדר חמימות? או אולי עיצוב מודרני המתאפיין בקווים נקיים?"   

SD אדריכלות ועיצוב פנים בחיפה והצפון הינו משרד המתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה ובתי עסק. המשרד הוקם ומנוהל ע"י שירן דדיה, בעלת ניסיון של למעלה משמונה שנים בתכנון ועיצוב.

שירן דדיה  מעצבת פנים בחיפה ובצפון, בת 30 מקרית מוצקין, בעלת תואר BA בכלכלה ומנהל עסקים.

בשל היצירתיות והחוש האסתטי המפותחים, סיימה בהצטיינות לימודי עיצוב פנים.

שירן מביאה עמה לבית שלכם את הסגנון, את הטעם הטוב ואת היכולת להפיק את המרב מכל תקציב. הניסיון הנרחב שלה יאפשר לכם למצוא פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית לכל חדר, לכל דירה ולכל בית.

"תכנון ועיצוב הבית שלכם הוא תהליך חשוב ומהותי. הבית שלכם צריך לבטא את האופי שלכם, להיות מקום אליו אתם רק מחכים לחזור, ועד כמה שניתן – להגשים לכם חלום"

שירן מאמינה שהתהליך לא פחות חשוב מהתוצאה ועל כן מעניקה לכם יחס חם ואישי, מלווה אתכם באחד השלבים החשובים בחייכם ודואגת להגשים את חלומכם תוך שילוב ידע, ניסיון, חוש טעם והרבה תשוקה למקוריות ויצירתיות.

לאחר שנים של עבודה והיכרות עם מגוון סגנונות, שירן דדיה סיגלה לעצמה את כל הכלים הדרושים ליצירת התמונה הרצויה והמתאימה לכל הגורמים, על סמך גודל השטח, צורתו, אור וכיווני אוויר – כל זאת, תוך שמירה על קווים אסתטיים ונעימים, תמיד בטוב טעם ותוך רגישות מלאה לרצונות הלקוח.

הבית שלכם יכול וצריך לשקף את החלום שלכם, תנו לנו ב"SD אדריכלות ועיצוב פנים” לתרגם אותו למציאות.

חזון וערכים

חזון החברה הינו יצירת בתים אסתטיים,מלאי חיים ושופעי אנרגיות חיוביות, שיסבו אושר אינסופי לא רק לאדם המתגורר במקום, אלא גם לכל אורחיו. השאיפה העיקרית הינה להפיק את המרב מכל תקציב – על מנת לשוות למקום את המראה הדרוש – אקסקלוסיבי, פונקציונאלי ומעוצב.

הערכים המלווים אותנו בעבודה:

  • מקצועיות – מבלי להתפשר על הפרטים הקטנים, שירן דדיה עובדת על כל פרט ופרט עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. זאת מתוך אהבה אינסופית לעולם העיצוב, שיכול לשנות את חיי הבית והאנשים הגרים בו.
  • יחס אישי וליווי צמוד – עיצוב הוא יצירת אמנות הנעשית בשיתוף בין בעלי השטח לבין המעצב. המטרה היא לתת גיבוי מלא לרצונות הלקוח, להיות קשובים ותמיד לממש כל משאלה בתהליך עיצוב הבית מחדש.
  • חדשנות ויצירתיות – ליצירת עיצובים אקסקלוסיביים –אי אפשר לבחור בדרך הקלה ולחזור על שיטות שהתאימו לבתים במקרים אחרים. שירן דדיה יוצרת את העיצוב החדשני והיצירתי שיתאים לרצונות הלקוח ולתנאי המקום.
  • נתינה – ככל שנותנים יותר – מקבלים יותר. עיצוב הוא ייעוד ואמנות אמיתית, לכן אנחנו תמיד הולכים עם האמנות שלנו עד הסוף, לטובת התחושה הטובה שלנו ולטובת הלקוח.